Kamery, počasí


(údaje z )

Odpočivadlo na Marušce (664 m n.m.)

Teplota 0.6  °C
archiv

Zastavení Troják
(583 m n.m.)

Teplota 1.1  °C
archiv

Hotel Tesák
(689 m n.m.)

Teplota -0.2  °C
archiv

Bludný

Teplota 0.8  °C
archiv Vlhkost 96.2  %
archiv Vítr 0  m/s
archiv

Maruška meteo stanice

Teplota 1.1  °C
archiv

Maruška panorama

Teplota 1.1  °C
archiv

Troják svah A

Teplota 1.2  °C
archiv Vlhkost 92.1  °C
archiv

Svatý Hostýn

Teplota ---  °C
archiv Vlhkost ---  %
archiv Vítr ---  m/s
archiv

Skiareál Tesák

Teplota 0.2  °C
archiv Vlhkost 99.2  %
archiv

Počasí ve Vašem mailu

ROP Střední Morava, Partner pro Váš rozvoj

!!!! Falešná !!!! POLICIE na čtyřkolkách ničí stopy...

!!!! Falešná !!!! POLICIE na čtyřkolkách ničí stopy...
29.1.2011, autor: Jakub Juračka

...dnes se v oblasti Klapinov - Hostýn vyskytly dvě čtyřkolky na kolech, které ničily upravené běžecké stopy.
Čtyřkolky, byly tmavé barvy s nápisy POLICIE. Dovolíme si tvrdit, že POLICIE ČR v této oblasti žádné takové stroje nevlastní ani
je nepoužívá. Jelikož se jedná o bezprecedentní darebáctví, se kterým se dá bojovat jen ve spolupráci s Vámi, návštěvníky Hostýnských hor, prosíme o informace, případně svědectví, a to formou oznámení okolnosti spatření strojů z místa ihned na linku 158. Dále bude-te li mít možnost, zdokumentujte pohyb, foto strojů či řidiče a registrační značky strojů, a to i na příjezdových trasách do hor, aby se dalo blíže specifikovat odkud pachatelé, této trestné činnosti jsou. Jen společnou spoluprací můžeme tento jev eliminovat a zabránit jeho šíření. To samé i jakékoliv nakládání skládání podobných strojů v blízkosti Hostýnských hor, na vozíky nebo jiné přepravní prostředky, neváhejte prosím volat linku 158.
Je otázkou, jaké jsou další jiné prostředky a metody k eliminaci těchto individuí...
Fotky strojů, které používá SkiAreál Troják, Tesák, Biatlon a RESCUE Team, zvěřejníme zde, aby nedošlo k "oné eliminaci" i našich kolegů, kteří po magistrále jezdí z tiulu služebního, či k úrazu nebo úpravě stop. V každém případě všechny stroje těchto organizací jezdí v zimě zásadně na pásech nikoliv na kolech a jezdí mimo upravené stopy, je-li to možné. Je klamné, si myslet, že v době kdy si stát myslí, že právě ořezáním prostředků na činnost POLICIE dojde k většímu bezpečí občanů, ochraně investic a majetku nám  pomůže aktivním přístupem. Pomohl by, ale nemá jak a za co, proto to zbyde na občanovi, aby si "pomohl a chránil" sám. Děkujeme za spolupráci.

Ilustrativní foto